O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, by zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą mogli czerpać korzyści. Tworzę, bo lubię, ale i dlatego, że chcę poprawiać swój warsztat – przez co jestem chętny na różnego rodzaju uwagi, oraz chociażby krytykę rzecz jasna popratą argumentami).
Czytaj i dziel się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić kilka miłych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy mamy zróżnicowany punkt widzenia oraz różne poglądy, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się zatem nad przekazaniem kilku słów od siebie, także jeśli będą one krytykujące – dzięki tego rodzaju uwagom mogę się rozwijać.
Czy warto mnie śledzić? Polecam przetestować na start parę tekstów – jeżeli się spodobają, zachęcam do głębszego poznawania bloga. Jest on całkiem rozbudowany, dlatego wierzę, że każdy będzie mógł wyszukać tutaj coś dla siebie!

@ Copyright 2018